Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2FL] Szybkie pytanie: 8x17" ET35 będą OK?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2FL] Szybkie pytanie: 8x17" ET35 będą OK?

    Mozna sprobowac na mikrofibrze, powinno dac porzadany efekt.

  • #2
    [O2FL] Szybkie pytanie: 8x17" ET35 będą OK?

    Hej pogrzebałem na forum i nie mogę znaleźć jednoznaczej odpowiedzi na ten konkretny rozmiar a czas nagli.
    Aktualnie mam 7,5x17" i ET54 więc bardzo różne :?

    Ktoś wie jakie są ograniczenia?
    Mam i ja

    Komentarz


    • #3
      Ja mam ronale r41 17x8 z ET35 i nic mi nie ociera. Z tym że zawias zmieniony na eibacha i kyb ultra sr.

      Z przodu felgi lekko wystają, tył jest na równo.

      Komentarz


      • #4
        Wielkie dzięki za szybką odpowiedź

        Na seryjnym zawiasie chyba tym bardziej nie będzie obcierało... wyżej stoi

        Pamiętam, że w corsie kiedyś miałem lekko za szerokie fele i jak miałem dwie osoby z tyłu i jakiś bagaż to na 7ce jak byłoi takie falowanie przy Nowym dworze to opony przycierały o nadkole. No i raz zrobiłem na dolastej drodze gruntowej skręt na wpełni zawiniętych kołach i wyrwało mi ramkę błotnika
        Ale w sumie to tylko dwa incydenty na 9 lat jazdy autem

        A policja się nie czepia, że wystaje? Jak bardzo się od tego brudzą drzwi?

        [ Dodano: Pon 10 Cze, 13 10:04 ]
        Ach i jeszce pytanie: jakie kapcie? 205 chyba za wąskie? 225 pewnie.
        Mam i ja

        Komentarz


        • #5
          225/45

          policja sie nie czepia bo nie wystaje jakoś strasznie dużo ET40 by było IMO na równo, a co do drzwi to mam chlapacze zamontowane

          Komentarz


          • #6
            Ja mam 16 et35 .przy bardzo obciazonym ostatnio szkodniku balem sie ze bedzie obcieralo,ale nic takiego nie mialo miejsca ufff poza tym mam chlapacze wiec sie az tak nie brudzi annapewno ladnie to wyglada.
            Kondziu

            OCP

            Komentarz


            • #7
              Dzięki za podpowiedzi!
              Mam i ja

              Komentarz


              • #8
                ET 35 z przodu więcej wystaje jak z tyłu. tomek_poznan zmieniał po roku przodu na ET45
                Fakt 200kM RS 225/45/18
                Była O1 1,9 136/307 z 2002r Czarna perła w kombi http://forum.skoda_club.pl/moja-octa...a67-t2540.html
                Jest O2fl beż cappucino elegance http://forum.skoda_club.pl/moja-octa...ela-t9846.html
                Wersja na lato - SUZUKI Intruder

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X